Elektriskie

Elektrodzinēji katru gadu iegūst jaunus, klusas un ekoloģiskās atpūtas cienītājus. Elektrodzinēji sevi rekomendē kā universāli, izturīgi, vienkārši ekspluatācijā - neaizstājami palīgi katram makšķerniekam, medniekam un atpūtniekam uz ūdens.
Dzinējiem ir teicami tehniskie raksturojumi: pilnīgi klusi, nerada vibrācijas, ļoti viegli (svars no 6 līdz 15 kg) un jaudīgi, var lietot uz kuģa, kura svars ir no 700 līdz 2500 kg. Ja dzinējs un akumulators ir izvēlēti pareizi, tad vīdēja lieluma laiva var noiet ne mazāk, ka 15 km.
Jums nebūs vajadzīgas laivu tiesības dzinēju vadīšanai. Drošība ir tāda, ka laivu var uzticēt pat bērnam. Elektrodzinējus atļauts izmantot gandrīz visos Latvijas un Eiropas ūdeņos, viņi atbilst ekoloģiskām prasībām. Jūs izbaudīsiet dabas tuvumu – zivis un putni pilnīgi mierīgi reaģē uz šī tehniskas darbu.
Mēs piedāvājam elektrodzinējus «MINN KOTA» – ražots ASV. Kompānija «MINN KOTA» dibināta 1926. gadā kas pirmā sāka ražot uzkarināmos elektrodzinējus, un aksesuārus dzinējiem.
Pareizai ekspluatācijai un labākām rezultātam ir vajadzīgs vilces akumulators (garantēti 300 - 750 cikli), kuri piemēroti visiem dzinējiem. Mēs piedāvājam sekojošas markas:
«Minn Kota deep cycle» 100 Ah, 115 Ah, ražotus ASV firma «CROWN», ASV 115 Ah, 130 Ah.
Uzlādes ierīces «DETA» Itālija «CEMONT» Itālija/Taivāna.