Par mums

SIA «Laivu Nams», oficiāli Baltijas valstīs pārstāv piepūšamo laivu ražotāju «Gladiator». Pārdošanā arī ir «Bush», «Tonar», «Admiral», «Hunterboats» ražotāju laivas.

Laivas no stiklašķiedras makšķerēšanai un atpūtai, ūdens velosipēdus piegādā «Dole Marine» , «BIC», «SunDolphin», «Lattreks», «Amberlat».

Laivu piekaramos dzinējus mēs saņemam no pasaules vadošajiem ražotājiem: «Mercury», «Tohatsu», «Suzuki», «Honda», «Yamaha», «Minn Kota» (el.dzinēji).

Mūsu laivu aksesuāru piegādātāji, piederumi ūdens sportam, tūrismam ( airi, sūkņi, enkuri ), glābšanas piederumi ( glābšanas vestes, riņķi, ķiveres ) ir: «Scoprega», «GFN», «Normark», «Eval».

Mūsu uzņēmums specializējās šo izstrādājumu tirdzniecībā, piedāvājam remonta un tūninga pakalpojumus, kā arī laivu un dzinēju nomu. Konsultējam par laivas un dzinēja iegādi un citiem jautājumiem saistītiem ar mazizmēra kuģošanas līdzekļiem. Pasūtījumi pēc kataloga, sastādām remonta izmaksu tāmes piepūšamiem izstrādājumiem.

Asortimentā ir makšķernieku piederumi, elektronika (eholoti, rācijas, lādēšanas ierīces, akumulatori elektrodzinējiem) un specializētie apģērbi.